UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
rejestracja zakończona
 
  REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 
Plan działań
Żadna dziedzina ludzkiej działalności - nawet medycyna - nie ma takiego wpływu na zdrowie człowieka, jak rolnictwo.
Pierre Delbert


Konkurs podzielony jest na dwa etapy:
  1. Pierwszy etap o tytule "Kręcimy się wokół tematu" jest kluczowym etapem w realizacji filmu i polega na stworzeniu zespołu składającego się z osób o różnych predyspozycjach, które chcą wspólnie pracować. Współpraca w grupie powinna się opierać na partnerstwie, dobrej komunikacji i równorzędnym podziale zadań. Podstawą sukcesu jest znalezienie ciekawego pomysłu na realizację filmu i zapoznanie się z wymogami produkcji filmowej.
  2. Drugi etap o tytule "Kręcimy film!" rozpoczyna się od stworzenia scenariusza i harmonogramu pracy nad własną produkcją filmową. Dopiero wtedy, gdy zespół będzie miał przygotowany plan działań, może przystąpić do filmowania reportażu, a następnie montażu przygotowanego materiału.
Każdy etap jest podzielony na działania, w ramach których wykonywane są zadania konkursowe, z których należy przygotowywać i przesyłać raporty. W raportach drugiego etapu przesyłany jest film konkursowy wraz z opisem i zdjęciem tytułowym potrzebnym do jego zamieszczenia na stronie.
Etapy
 
Zadania
 
Raporty
 
Etap 1

Kręcimy się wokół tematu
 1. Budowa zespołu i nadanie nazwy Raport pkt 1.
 2. Analiza problemu i wybór tematu Raport pkt 2.
 3. Opis wizyty w eko-gospodarstwie lub eko-zakładzie Raport pkt 3.
 4. Przygotowanie do produkcji filmowej Raport pkt 4.
 5. Ustalanie podziału zadań Raport pkt 5.
 6. Napisanie scenariusza Raport pkt 6.
 
Etap 2

Kręcimy filmy
 1. Realizacja reportażu Raport pkt 1.
 Raport pkt 2.
 Raport pkt 3.
2. Dodatkowe oświadczenia Raport pkt 4.
 Raport pkt 5.
 
kliknij wybrane pole, aby je zobaczyć
UWAGI KOŃCOWE

Przez cały czas trwania konkursu pamiętajcie o tym, co chcecie osiągnąć i kto będzie potem oglądał WASZ FILM.
Wszystkie zadania są opisane krok po kroku, więc od pomysłowości uczestników zależy efekt końcowy. Punktowana będzie przede wszystkim pomysłowość i własna inicjatywa. Należy jednak się trzymać zapisów regulaminu, których przekroczenie grozi dyskwalifikacją - warto zwrócić szczególną uwagę na terminarz i prawa autorskie.
Uczestnicząc w Konkursie piszcie ciekawe raporty, zróbcie wspaniałe filmy i bawcie się dobrze - po prostu pozytywnie nakręćcie się na zdrowie!

   
PATRONI: | | | | | | |
PARTNERZY: