UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
rejestracja zakończona
 
  REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 
2013.12.04
Wyniki i Gala Finałowa
Witamy!

Miło nam poinformować, że czas niepewności dobiegł kresu. Chcielibyśmy przedstawić Wam wyniki Konkursu, ponieważ Zespół Sędziowski oraz Internauci zakończyli głosowanie.
więcej »
2013.11.26
Nowinki i przypomnienie
Witajcie!

Przypominamy, że do najbliższej niedzieli (1.12.2013) macie okazję zagłosować na swoje trzy ulubione filmy. Przy okazji informujemy, że Gala wręczenia nagród odbędzie się 11.12.2013 roku w gmachu budynku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy ul. Wspólnej 30 w Warszawie. Wyniki i informacje o tym, który zespół otrzyma zaproszenie na uroczystość pojawią się na początku przyszłego tygodnia.

Obserwujecie naszą stronę i pozdrawiamy!
2013.11.15
Rozpoczynamy głosowanie internautów
Z przyjemnością udostępniamy nadesłane przez Was prace, abyście mogli rozpocząć bitwę na głosy w internecie. Oglądajcie, oceniajcie i wybierzcie reportaż najlepiej przedstawiający gospodarstwo ekologiczne. więcej »
2013.11.07
Zakończenie wysyłki II Raportu
Witajcie!

Oficjalnie ogłaszamy, że zakończyliśmy etap przyjmowania II Raportu. Bardzo dziękujemy za Waszą ciężką pracę i wytrwałość w dążeniu do celu. Mamy nadzieję, że praca nad tworzeniem filmu sprawiła Wam mnóstwo frajdy ale także wiele się nauczyliście.

Odwiedzajcie nas, bo już niedługo podamy szczegółowe informacje dotyczące głosowania internetowego.

Pozdrawiamy!
2013.10.31
Pomoc techniczna przy nadesłaniu raportu
Jeżeli macie jakiekolwiek problemy związane z wysyłką raportu np. plik filmowy jest za duży, nie ma odpowiedniej ilości zgód wizerunkowych czy uzyskane prawa autorskie budzą wątpliwości to proszę o kontakt z koordynatorem projektu na adres mailowy marcin.roykiewicz@fundacjabos.pl.
2013.10.31
Dzisiaj mija regulaminowy termin składania II Raportu
Filmowcy!

Przypominamy, że dzisiaj o północy mija regulaminowy czas na złożenie II Raportu, do którego załączacie swoje filmowe dzieła. Pamiętajcie o formacie filmu (wmv), wszystkich zgodach wizerunkowych oraz dokumencie dotyczącym praw autorskich. Przypomnijcie również swoim Opiekunom, że to oni muszą zatwierdzić Raport do oceny.
więcej »
2013.10.25
Przypomnienie
Witajcie Młodzi Filmowcy!

Pamiętajcie o terminie nadsyłania prac konkursowym, który mija 31 października. Czekamy na Wasze reportaże promujące ekologiczne gospodarstwa oraz zakłady przetwórcze.
więcej »
2013.10.14
Dzień Nauczyciela
2013.10.10
Jeszcze lepsze nagrody!
Mamy jeszcze jedną baaaardzo dobrą wiadomość!!!

Otrzymaliśmy dodatkowe fundusze na nagrody, które będą baaaardzo atrakcyjne! Zdecydowaliśmy przyznać dodatkowe nagrody. NASZA PULA NAGRÓD WYNOSI OBECNIE 65 000 zł !!!
więcej »
2013.10.10
Zmiana terminu nadesłania Raportu II
Witajcie,

Jeżeli mieliście wątpliwości czy uda się Wam przygotować film na czas, to pojawiła się właśnie szansa na nadrobienie zaległości.

Dostaliśmy dużo maili od Was z prośbą o wydłużenie terminu nadsyłania końcowych raportów i przedłużamy ten termin DO 31 PAŹDZIERNIKA 2013!
więcej »
2013.09.12
Serdecznie witamy po wakacjach!
Konkurs „Nakręć się na zdrowie” cały czas trwa. Mamy nadzieje, że prace nad Waszymi reportażami są mocno zaawansowane, a jeżeli nie to już ostatni dzwonek na zrobienie dobrych ujęć filmowych. więcej »
2013.08.30
Ogłoszenie wyników I Etapu
Dziękujemy wszystkim zespołom, które wzięły udział w konkursie i nadesłały prace. Zespół Sędziowski dokonał wyboru najlepszych raportów nadesłanych w I etapie konkursu „Nakręć się na Zdrowie”. Raporty dotyczyły zbudowania zespołu filmowego oraz merytorycznego i organizacyjnego przygotowania się do nakręcenia reportażu z gospodarstwa ekologicznego.

Napłynęło bardzo wiele ciekawych prac, szeroko ujmujących temat produkcji ekologicznej.

Odnosiliście się zarówno do wszechogarniającego, pospiesznego tempa życia przejawiającego się w nieuważnym spożywaniu dużych ilości żywności przetworzonej, jak i w filozofii produkcji metodami naturalnymi. Bardzo nas cieszy, że swoje opinie poparliście licznymi przykładami dobrych praktyk.

Zespoły miały bardzo różne pomysły na promocję gospodarstw ekologicznych. Przesłane scenariusze są bardzo obiecujące. Z niecierpliwością będziemy czekać na urealnienie Waszych projektów.

Jeżeli nie znaleźliście się w gronie nagrodzonych zespołów, nie znaczy, że nie możecie sięgnąć po laury w następnym etapie, w którym ocenie podlegać będzie przede wszystkim wartość merytoryczna i artystyczna filmów.

Przedstawiamy listę zwycięzców I etapu:

1. Eko-Golądkowiacy

2. Dżojstiki

3. „Ekoflesz”

Wyróżnione zespoły to:

- Revelers

-V-Max

- Orkiszony

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Nagrody zostaną rozdane w czasie Imprezy Podsumowującej w Warszawie.

Przypominamy, że już możecie nadsyłać swoje produkcje filmowe, które również wezmą udział w głosowaniu Internautów. Raport z drugiego etapu możecie wysłać do 20.10.2013.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i czekamy na Wasze filmy!
2013.07.08
Zakończył się czas wysyłki I Raportu
Wraz z końcem dnia 7.07.2013 r. zakończył się termin nadesłania I Raportu. Rozpoczynamy zatem ocenianie Waszych przygotowań do realizacji reportażu. więcej »
2013.07.01
Czekamy jeszcze na raporty
30 czerwca minął regulaminowy czas składania I Raportu. Wszystkich spóźnionych informujemy, że mogą jeszcze nadesłać swoje sprawozdania do 7.07.2013. Pamiętajcie jednak, że za każdy dzień spóźnienia przyznawane są 3 punkty karne.


Prosimy o pośpiech i pozdrawiamy!
2013.06.04
Zakończenie rejestracji
Zakończyliśmy nabór zespołów do trzeciej edycji naszego konkursu. Jest nam niezmiernie miło, że tak wiele osób postanowiło podjąć wyzwanie nakręcenia najlepszego reportażu promującego ekologiczne gospodarstwo lub zakład przetwórczy. Nie możemy już się doczekać Waszych pierwszych raportów i pomysłów na film.

Powodzenia!
2013.05.21
Zmiana ostatecznego terminu rejestracji
Ponieważ w ostatnich dniach ponownie otrzymaliśmy wiele zgłoszeń i próśb o przedłużenie terminu rejestracji dlatego postanowiliśmy po raz ostatni przedłużyć możliwość zgłoszenia się do 3 czerwca 2013 roku.

Podkreślamy, że jest to DATA OSTATECZNA więc prosimy o terminowe zarejestrowanie się.

Pozdrawiamy!
2013.05.15
Adresy ekologicznych gospodarstw
Ponieważ chcemy jak najbardziej Wam pomóc w przygotowaniach do nakręcenia reportażu podajemy Wam proponowane adresy certyfikowanych gospodarstw ekologicznych w każdym województwie. więcej »
2013.05.10
Przedłużenie terminu rejestracji
Ze względu na liczne prośby jakie otrzymaliśmy od nauczycieli i uczniów postanowiliśmy przedłużyć termin rejestracji do konkursu do 20.05.2013 r. Przypominamy również, że wszelkie dodatkowe oświadczenia związane z prawami autorskimi oraz zgodami wizerunkowymi należy nadesłać w drugim raporcie do 20.10.2013.

Pozdrawiamy!
2013.04.09
Witajcie!
Wystartowaliśmy z III edycją naszego filmowego konkursu. Przeczytajcie co się zmieniło i jakie wprowadziliśmy dla Was nowe udogodnienia. więcej »
   Zobacz list do szkół
  (Aby go pobrać kliknij prawym przyciskiem myszy
  i z menu wybierz "Zapisz element docelowy jako...")
PATRONI: | | | | | | |
PARTNERZY: