UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
rejestracja zakończona
 
  REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 
Materiały
ABC FILMOWCA

Zatrzymaj świat - nakręć film!
Oko kamery, podobnie jak oko aparatu fotograficznego - widzi wszystko. Nieraz przyglądasz się pracy reporterów brodzących po kolana w błocie, pragnących uchwycić chwilę, moment, to jedno najważniejsze wydarzenie. Trudno powiedzieć czy kamera jest lepsza od aparatu - na pewno daje więcej możliwości - a historia, którą opowiesz może zmienić świat, wywołać lęk, radość i łzy. I dlatego filmowanie jest genialne. Pozwala oddać głos. A Ty na pewno masz swoje zdanie i chcesz, by inni je usłyszeli. Jeśli tak - filmuj wszystko, co dla Ciebie ważne. Zacznij od tego, by nakręcić się na zdrowie.
Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by nakręcić prawdziwy film, trafiłeś w dobre miejsce. Nie mówimy o zwykłym "filmiku" nakręconym podczas wycieczki, kamerą trzymaną "z ręki". Mówimy o prawdziwym filmie, z czołówką na przodzie i końcowymi napisami, który zmieści w sobie w środku opowieść rodzącą się w Twojej wyobraźni.
Czasem głowa jest pełna pomysłów, wątków, kawałków spostrzeżeń - wystarczy zebrać je w całość i nagrać. Ale jak to zrobić? Przecież filmy kręcą tylko profesjonaliści, a przeciętny człowiek nie ma potrzebnej wiedzy. Nie martw się - wszystko to konsekwentna praca i odrobina praktyki. Jeśli nie masz tej drugiej - dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik młodego filmowca, w którym znajdziesz wszystko. Krok po kroku opowiemy Ci o tym, jak nakręcić dobry, wartościowy i profesjonalny film. Gotowy? Startujemy!
Tylko od Ciebie zależy, czy osiągniesz swój cel i w nim spełnisz marzenia,

Powodzenia!
Poradnik Młodego
filmowca





  Poradnik
  do pobrania
Dekalog Filmowca





  Dekalog
  do pobrania

Ważne linki

 
PATRONI: | | | | | | |
PARTNERZY: