UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
rejestracja zakończona
przypomnij hasło
zaloguj się
 
  REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 
2012.12.03
Zakończyliśmy II edycję konkursu
Tegoroczna Gala Finałowa II edycji konkursu „Nakręć się na zdrowie” odbyła się 23 października 2012 roku w Sali „Wzorcownia” w budynku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Pula nagród wyniosła ponad 40 tys. zł. więcej »
2012.09.25
Gala Finałowa
Tegoroczna Gala Finałowa II edycji konkursu „Nakręć się na zdrowie” odbędzie się 23.10.2012 roku, o godzinie 11.00 w Sali „Wzorcownia” w budynku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy ul. Wspólnej 30 w Warszawie. więcej »
2012.09.11
Zakończono głosowanie Internautów
O północy został system zakończył zliczanie głosów jakie mogliście oddać na swoje ulubione filmy. Zwycięzcy wygrali zdecydowaną przewagą nad innymi zespołami zarówno w kategorii „Najlepszy spot” jak i „Najlepszy reportaż”. Zwycięzcami zostali… więcej »
2012.08.17
Ogłaszamy werdykt Jury II edycji konkursu „Nakręć się na zdrowie”.
Zakończyła się tegoroczna edycja konkursu „Nakręć się na zdrowie”.

Cieszyła się dużym zainteresowaniem z Waszej strony, bo zarejestrowało się prawie 1900 uczestników, co przekłada się na 220 zespołów. Nie wszystkie zespoły dotrwały do końca konkursu, dlatego tym serdeczniej gratulujemy ekipom, które wykonały wszystkie zadania konkursowe, czyli przesłały pełne filmy i reportaże obudowane raportami. Nie było to zadanie łatwe, bo wymagało wiele czasu i energii.
więcej »
2012.07.02
Witamy!
System głosowania działa już sprawnie. Zapraszamy do oddania głosu na najlepszy spot oraz reportaż II edycji „Nakręć się na zdrowie”. Zespół, którego film zdobędzie najwięcej punktów otrzyma Nagrodę Internautów w wysokości 1300 zł, która trafi do członków zespołu oraz opiekuna. więcej »
2012.06.27
Uwaga!
W związku z problemami technicznymi musieliśmy tymczasowo wstrzymać możliwość głosowania na wybrane filmy. Byliśmy także zmuszeni anulować wszystkie oddane do tej pory głosy. Serdecznie za to przepraszamy.
Głosowanie ruszy ponownie w poniedziałek 2 lipca i będzie trwało przez całe wakacje - aż do 10 września br.
2012.06.26
Witamy!
Już możecie głosować i oglądać dzieła filmowe swoje i innych uczestników. Za lekkie opóźnienie serdecznie przepraszamy. Było spowodowane wyjaśnianiem kwestii dotyczących reklamy i antyreklamy oraz praw autorskich w nadesłanych materiałach. Jednocześnie prosimy opiekunów zespołów, których filmy nie zostały opublikowane o jak najszybszy kontakt z koordynatorem.

Pozdrawiamy i życzymy przyjemnych seansów
2012.06.08
Zakończono nadsyłanie filmów
Zakończyliśmy przyjmowanie prac do II Raportu. Przypominamy, że zespoły, które nie wysłały zgód uczestników oraz oświadczenia dyrektora szkoły o posiadaniu praw autorskich powinny to zrobić jak najszybciej. Inaczej prace nie zostaną opublikowane. więcej »
2012.05.31
Uwaga! Ostatni dzień!
Dzisiaj mija ostatni, regulaminowy termin dostarczenia II Raportu, w którym wysyłacie swoje produkcje filmowe. Zespoły, które się spóźnią będą miały jeszcze przez tydzień czas na uzupełnienie braków jednak należy pamiętać, że za każdy dzień opóźnienia przyznawane są punkty karne. Mamy jednak nadzieję, iż ich unikniecie :).

Pozdrawiamy i czekamy na Wasze prace!
2012.05.28
Śpieszcie się!
Już tylko 3 dni zostały na przesłanie Raportu II zawierającymi Wasze produkcje. Nie zapomnijcie, żeby nadesłać również zgody uczestników oraz oświadczenie dyrektora szkoły o posiadaniu praw autorskich. Formularze znajdziecie w zakładce "Materiały", a możecie je przesłać skanem na filmnazdrowie@fundacjabos.pl lub faxem na numer 22 532 71 92.

Czekamy na Wasze prace!
2012.05.23
Uwaga!
Szanowni Państwo
W dniach 23-30 maja 2012 roku w związku z remontem siedziby Fundacji BOŚ kontakt telefoniczny nie będzie możliwy. Prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem konkursu. Przepraszamy za utrudnienia.

Marcin Roykiewicz
marcin.roykiewicz@fundacjabos.pl
2012.04.30
Nagrody za pierwszy etap już przyznane!
Jury oceniło nadesłane raporty. Najlepsze opisy stworzyły zespoły: Vitaeness, Kabaczki Koszerne oraz Turbo-ecological , wygrywając kamery dla swoich szkół. Szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj. więcej »
2012.04.13
Czekamy na Wasze filmy
Zakończyliśmy przyjmowanie Waszych I Raportów. Wraz z końcem kwietnia zostaną ogłoszone wyniki za najlepiej przygotowane opisy zespołów i koncepcji realizacyjnych. Pierwsze trzy szkoły, z których pochodzą zespoły z największa ilością punktów otrzymają nagrody. Czekamy teraz z niecierpliwością na Wasze filmy.

Powodzenia!
2012.04.05
Wesołych Świąt!
2012.04.03
Uwaga na prawa autorskie!
Przypominamy, że używając jakiegokolwiek utworu zarówno muzycznego jak i animacji musicie posiadać do nich wszelkie prawa autorskie! więcej »
2012.03.30
31 marca 2012 - termin końcowy nadsyłania raportów za pierwszy etap
Przypominamy, ze jutro mija termin nadsyłania raportu za pierwszy etap Konkursu.
W II edycji "Nakręć się na zdrowie" przyznawane będą oddzielnie nagrody za pierwszy i drugi etap. Warto więc zawalczyć /nawet w ostatniej chwili/ o miejsce na podium, aby zdobyć wartościowy sprzęt!
więcej »
2012.03.26
Wytyczne techniczne dotyczące przesyłania raportów
W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia pierwszego etapu, przypominamy o kilku wymaganiach technicznych ułatwiających wysłanie raportu.

Należy pamiętać, że raport przygotowywany jest w panelu konkursowym przez uczestników, natomiast do oceny wysyłany jest przez opiekuna zespołu.
więcej »
2012.03.22
Koniec rejestracji zespołów
Ogłaszamy, że zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji naszego konkursu. Teraz czekamy do 31 marca na Wasz I Raport. więcej »
2012.03.01
Uwaga! Przedłużamy termin rejestracji do konkursu.
Ze względu na liczne prośby przedłużamy możliwość nadesłania zgłoszeń do konkursu do 21.03.2012. Jest to termin ostateczny. Wszystkie formularze, które nadejdą po tej dacie (data stempla pocztowego nie jest brana pod uwagę) nie zostaną przyjęte do konkursu. więcej »
2012.02.20
Zatwierdzanie zespołów
Zespoły, które zostały poprawnie zarejestrowane oraz nadesłały formularz zgłoszeniowy poprzez fax, skan lub pocztą tradycyjną posiadają obecnie status "zatwierdzony". więcej »
2012.02.07
Czekają nagrody!
Pragniemy przypomnieć o jednej z największych zmian w Regulaminie Konkursu jakie zaszły w stosunku do pierwszej edycji. więcej »
2012.01.27
Dekalog Filmowca
Przygotowaliśmy dla Was nowy, skondensowany poradnik, dzięki któremu zyskacie wiedzę zwiększającą szansę na stworzenie zwycięskiego spotu. więcej »
2012.01.09
Witamy!
Marzyłeś kiedyś, żeby nakręcić prawdziwy film? Chcesz zobaczyć na ekranie swoją własną produkcję? Weź udział w konkursie „Nakręć się na zdrowie” i naucz się, jak kręcić filmy, zdobądź wartościową wiedzę na temat zdrowego odżywiania i oczywiście… wygraj atrakcyjne nagrody! więcej »
   Zobacz list do szkół
  (Aby go pobrać kliknij prawym przyciskiem myszy
  i z menu wybierz "Zapisz element docelowy jako...")
PATRONI: | | | | |
PARTNERZY: